Fanoušci Ferrari zbystřete! Italské muzeum automobilky nabízí nocleh

Nová kategorie „Ikony“ na Airbnb nabízí možnost přespání na některých legendárních místech. Jedním z nich je muzeum Ferrari v italském Maranellu.

Vydáno 07.05.2024

Návštěva muzea Ferrari je speciální okamžik pro každého fanouška rychlých sporťáků a příležitost strávit tam noc je zážitek, který se naskytne jednou za život. A nejde jen tak o ledajakou přespávačku. Tohle bude prvotřídní zážitek hodný Ferrari.

Hostitelem bude bývalý závodní jezdec Marc Gené, který závodil ve Formuli 1 za Minardi a Williams a několik let byl testovacím jezdcem F1 pro Ferrari. Součástí pobytu je také pár VIP vstupenek, které zahrnují exkluzivní přístup do paddocku na Emilia Romagna Grand Prix 2024. V Ristorante Cavallino, kde jedl i sám Enzo Ferrari, vás pohostí bohatou večeří. Jde totiž o bývalou podnikovou jídelnu, která je dnes plná portrétů a memorabilií z bohaté historie automobilky.

A nakonec vás čeká soukromá prohlídka muzea Ferrari a strávíte tam noc na posteli vyrobené ze stejné kůže jako autosedačky Ferrari. Červené kůže, samozřejmě. Budete obklopeni nejen historickými závodními vozy, ale také 110 elitními trofejemi, které tyto vozy vyhrály.

ferrari muzeum

ferrari muzeum2

Airbnb, platforma pro pronájem ubytování, představila svou novou kategorii s názvem „Ikony“ před pár dny. Najdete zde opravdu nevšední pobyty a zážitky, mezi které patří také přespání v sídle X-Menů v New Yorku nebo v domě známého zpěváka Prince z filmu Purpurový déšť.

Žádosti o pobyt se uzavřou už 8. května. Airbnb potom náhodně vybere skupinu potenciálních hostů, kteří si budou moci zarezervovat svůj pobyt. Žádost o rezervaci je zdarma, ale budete potřebovat účet Airbnb a aplikaci.

 

Zdroj: Airbnb, Ferrari, Caranddriver.com

Diskuse

Diskuse neobsahuje žádný příspěvek
Zobrazena strana 1 z 1 celkem